Hopp til hovedinnhold
Handlekurv Min side

Kontaktinformasjon Nasjonalballetten

nasjonalballetten@operaen.no

Ingrid Lorentzen

Ballettsjef

Philip Thomas Currell Brosstad

Personlig assistent for ballettsjef
philip.currell@nasjonalballetten.no

Jahn-Magnus Johansen

Assisterende ballettsjef//leder Nasjonalballetten Ung
jahn.magnus.johansen@nasjonalballetten.no

Richard Suttie (permisjon)

Assisterende ballettsjef/leder Nasjonalballetten Ung
richard.suttie@nasjonalballetten.no

Kaloyan Boyadjiev

Ballettmester
kaloyan.boyadjiev@nasjonalballetten.no

Yoshifumi Inao

Ballettmester
yoshifumi.inao@nasjonalballetten.no

Christopher Kettner

Ballettmester
christopher.kettner@nasjonalballetten.no

Hedda Staver Cooke

Ballettmester
hedda.staver.cooke@nasjonalballetten.no

Lene Jacobsen

Leder kommunikasjon & samfunn
lj@operaen.no

Helle Sørbye Larsen

Sjefsprodusent
helle.sorbye.larsen@nasjonalballetten.no

Mimi Cejka

Produsent
mimi.cejka@nasjonalballetten.no

Anette Edmunds

Produsent
anette.edmunds@nasjonalballetten.no

Sarah da Fonseca

Produsent/prosjektleder
sarah.da.fonseca@operaen.no

Lars Kolstad

Produsent/inspisient
lars.kolstad@nasjonalballetten.no